Piękna seria zdjęć lalek, która przeniesie nas do dzieciństwa za pomocą światła. 

Ola Lubińska to młoda i niesamowicie kreatywna postać, ale mimo jej pasji do twórczości, jej zdjęcia dalej zadziwiają. 

Po aparat sięgnęła na przełomie gimnazjum i liceum, czyli mniej więcej w wieku naszych odbiorów. Wtedy też pojawiła się miłość, ale Ola i analogowy Canon mamy przechodziły kryzysy.

Pasja powróciła parę lat później, w studium plastycznym, już przy lepszej technologii. Chociaż jak sama mówi, najbardziej do dziś pamięta moment, kiedy czekała na zdjęcia.

Skoro już mówimy o starcie przygody Olki. Sama mówi, że od zawsze inspiruje ją fantastyka. Jednak jak widać nie tylko do zdjęć, gdyż Aleksandra tworzy nie tylko je. Nie będę miała żadnych obiekcji, aby nazwać ją również po prostu graficzką

– Jakie jest Twoje fotograficzne marzenie… ambicja?
Zrobić dobre zdjęcie księżyca w pełni, który nie będzie plamką; zdjęcie zachodu słońca, które będzie perfekcyjne. Kupić wreszcie własną lustrzankę i dobre obiektywy. Chciałabym też nauczyć się artystycznie fotografować ludzi. No i… w kwestii lalkowych zdjęć, marzy mi się kiedyś jakaś wystawa…

Właśnie tego życzymy tej niesamowicie zaskakującej osóbce, a także kilogramów motywacji i jeszcze więcej kreatywności, abyśmy mieli możliwość oglądać kolejne dzieła Aleksandry Lubińskiej.